Басейни СПА

Басейни СПА

басейни | садові ставки | фонтани магазин

Ми займаємося будівництвом басейнів під ключ уже понад 15 років по всій території України, особливо у таких містах як Київ, Львів, Івано-Франківськ та інших регіонах. Виконуємо повний перелік робіт від проектування до сервісного обслуговування, чищення та продажу обладнання та комплектуючих!

+380966559309 | +380977524423

 

СПА басейни – приємний відпочинок, краса та здоров’я

Сучасна процедура, що сприятливо впливає на організм, що допомагає розслабитися і отримати позитивний заряд енергії – гідротерапія. В її основі лежать масажний вплив і тепло водного потоку, а також ефект невагомості. Для проведення процедури необхідні спеціальні ванни або гідромасажні басейни спа. Київ та інші міста країни мають таке оснащення в оздоровчих комплексах, медичних закладах, місцях відпочинку, салонах краси та навіть у домашньому використанні у приватних будинках.

Основні відмінні та переважні моменти

Назву СПА ванни та басейни отримали завдяки назві курортного міста Спа, яке розташоване на території Бельгії. Він відомий термальними та мінеральними джерелами вже понад 500 років. Сьогодні це сучасне обладнання, надійне та якісне. Поверхня чаші таких басейнів виконується з акрилу або пластику.

Сьогодні дуже актуальні та популярні басейни спа у Києві та інших українських містах. Зумовлено це такими їх позитивними впливами:

  • Зняття м’язової та суглобової втоми,
  • Полегшення та зменшення больових симптомів
  • Прискорення відновлення організмом сил
  • Забезпечення розслаблення та відпочинку
  • Нормалізація повноцінного здорового сну
  • Попередження та профілактика різних захворювань
  • Зміцнення імунітету, надання додаткової енергії
  • Виведення токсинів та шлаків з організму
  • Насичення крові киснем через відкриті пори
  • Надання шкірі гладкості, шовковистості.

Як працює гідромасажне обладнання

Сьогодні спа-басейни в Києві купити не тільки оздоровчі комплекси або місця для відпочинку, а також прості люди для особистого застосування. Адже процес їхньої роботи не складний, але дуже ефективний. Гідромасажні водні системи витримують спеціально розраховану для оздоровлення силу тиску води у дві атмосфери. Важливим елементом таких конструкцій є замкнутий цикл водяного очищення. Дно спа басейну або ванної кімнати виконане у вигляді зручного сидіння. У ньому тіло самостійно приймає зручне становище, що дозволяє повністю розслабитися. Дно обладнане форсунками, що мають різний принцип впливу.

За основу таких басейнів береться насос, який легко та швидко всмоктує воду. Наявна система прокачування повертає воду назад під дуже високим тиском, утвореним спеціальними форсунками. При цьому вода разом з повітрям утворює струмені, м’яко, з масажним ефектом, що впливають на тіло. При цьому виходить розслаблення організму, підвищення його захисних функцій.

Проста, доступна та вигідна покупка

Наш інтернет-магазин пропонує плавальний спа басейн купити в Києві та інших містах України за дуже лояльними цінами. Ми пропонуємо дане обладнання різних цін та класів: економічний, преміум, бізнес-класу. Завдяки різноманітності та гнучкості цін таке обладнання для особистого використання може придбати багато хто. За потреби наші консультанти нададуть необхідну консультацію, допоможуть визначитися з вибором.

Професіонали та майстри своєї справи реалізують на гідному рівні всі роботи з розрахунків, встановлення, налаштування та подальшого сервісного обслуговування. Ми здатні реалізувати будь-які бажання замовника, підходячи відповідально і комплексно до виконання замовлень будь-якої складності. При виникненні проблем або поломок, майстри оперативно та якісно усувають неполадку..

Довіряйте професіоналам, майстрам своєї справи та насолоджуйтесь

Індивідуальні проекти під ключ

Ми готові розробити практично будь-який індивідуальний проект з особливими технічними характеристиками під потреби нашого клієнта.

Кваліфіковані спеціалісти

Ми команда професіоналів у своїй сфері, великий досвід нашого інженерного складу дозволить досягти якості на найвищому рівні.

Комплексні рішення для всіх

Ми готові запропонувати вам комплексне рішення практично для будь-якого завдання та надати гарантію від нашого сервісного центру.