Басейни композитні

Будівництво композитних басейнів

басейни | садові ставки | фонтани магазин

Ми займаємося будівництвом басейнів під ключ уже понад 15 років по всій території України, особливо у таких містах як Київ, Львів, Івано-Франківськ та інших регіонах. Виконуємо повний перелік робіт від проектування до сервісного обслуговування, чищення та продажу обладнання та комплектуючих!
+380966559309 | +380977524423

 

Загальні характеристики та переваги

Композитні басейни є цілісною конструкцією, готовою до монтажу та експлуатації. Виготовляються вони із сучасних матеріалів шляхом нашарування полімерних матеріалів та армуючих допоміжних волокон (карбон, скловолокно). Різноманітність дизайнів, геометричних форм та функціональність приємно вражають. Існують моделі з місцями релаксації, з наявністю римських сходів, бортиків безпеки та іншими доповненнями.

На сьогоднішній день композитні басейни в Україні стали дуже затребуваними, частково витіснивши традиційні конструкції з бетонними чашами. Зумовлено це такими переважними характеристиками:

 • Швидке, протягом кількох днів, будівництво та встановлення без бетонування
 • Велика різноманітність чаш за кольорами, формами, дизайнами
 • Порівняно невелика вага конструкції
 • Підвищена механічна міцність і гнучкість матеріалу, що забезпечує опір поштовхам, ударам
 • Стійкість до динамічних навантажень, вібрацій, ударів
 • Конструкція чаші не має швів, поверхня ідеально рівна та гладка.
 • Немає необхідності додатково робити гідроізоляцію
 • Стійкість до корозійних процесів, гниття, розмноження бактерій
 • Можна застосовувати різні передові способи очищення води
 • Стійкість до ультрафіолетових променів та хімічних засобів
 • Наявність гарантій якості на тривалий час (до 20 років та більше).

Лояльна ціна на композитний басейн робить його найкращим вибором для дачних ділянок, територій біля житлових будинків. Цінова доступність, легкість монтажу, простота обслуговування та експлуатації в комплексі є вигідно економічним рішенням.

Консультація:
тел.:+380966559309
тел.:+380977524423

 

 • Забезпечення технічної підтримки

  Підбір оптимального обладнання за потрібними параметрами, надання професійної допомоги на всіх стадіях реалізації проекту, супровід на всіх його етапах

 • Оформлення заявок протягом усього тижня

  Швидкість реагування, прийняття заявок та розробка оптимальної комерційної пропозиції

 • Комплексне оснащення гідротехнічних систем

  Здійснення, за бажанням замовника, комплексної комплектації об’єкта з наданням загальної гарантії на сервісне обслуговування

 • Гарантія якісної роботи від двох років

  Усі технічні рішення, стандартні процеси будівництва та монтажу узгоджені з виробником обладнання та обладнання, що дозволять нам давати в цілому на гідротехнічну систему експлуатаційну гарантію.

Композитні басейни – доступно, якісно, комфортно

Вирішивши обзавестися плавальною водоймою, перш за все, потрібно визначитися з її типом і майбутнім місцем установки. В обов’язковому порядку перед будівництвом проводиться дослідження ґрунту. За наявності поблизу ґрунтових вод можуть бути складності у зведенні стандартної залізобетонної гідротехнічної конструкції. У цьому випадку оптимально найкращим рішенням стане встановлення композитного басейну.

Поетапне будівництво та запуск в експлуатацію композитних басейнів

www.wps.org.ua

У середньому будівництво та монтаж композитного басейну триває не більше тижня. Процес складається з таких основних етапів:

 1. Проектування котловану та його розмітка, він повинен бути з усіх боків більше чаші на 30 см
 2. Риття котловану, застигши всієї його площі геотекстилем, з подальшим укладанням 15-30 см інертного матеріалу, наприклад, пісок або дрібний щебінь
 3. Монтаж готової плавальної чаші
 4. Розведення трубопроводів, підключення обладнання
 5. Наливання води в плавальну ємність разом із засипанням сумішшю піску та цементу відстані між чашею та опалубкою, яка заливаючись водою, утрамбовується.
 6. Монтаж необхідного технологічного обладнання з відривом трохи більше 3 метрів.

Довіряйте професіоналам

Проектування, будівництво та запуск у роботу будь-яких плавальних гідротехнічних систем – процес складний, трудомісткий та відповідальний. Довіряти його варто лише професіоналам, які знають усі тонкощі та нюанси того чи іншого типу водойми. Наша компанія пропонує різні послуги, у тому числі композитні басейни під ключ у Києві та інших містах країни.

 

Команда профессионалов по желанию заказчика выполнит все необходимые работы, как в комплексе, так и по отдельности. При необходимости менеджеры предоставят консультацию, объяснят все нюансы, предложат наилучшее решение любых вопросов. В оптимально короткие сроки желаемый искусственный водоем будет установлен и запущен в эксплуатацию. Мы предлагаем композитные переливные бассейны в Украине на самых выгодных для заказчика условиях.

Фото наших робіт – композитні басейни

www.wps.org.ua

Індивідуальні проекти під ключ

Ми готові розробити практично будь-який індивідуальний проект з особливими технічними характеристиками під потреби нашого клієнта.

Кваліфіковані спеціалісти

Ми команда професіоналів у своїй сфері, великий досвід нашого інженерного складу дозволить досягти якості на найвищому рівні.

Комплексні рішення для всіх

Ми готові запропонувати вам комплексне рішення практично для будь-якого завдання та надати гарантію від нашого сервісного центру.