Керамічні басейни

Будівництво керамічного басейну

басейни | садові ставки | фонтани магазин

Ми займаємося будівництвом басейнів під ключ уже понад 15 років по всій території України, особливо у таких містах як Київ, Львів, Івано-Франківськ та інших регіонах. Виконуємо повний перелік робіт від проектування до сервісного обслуговування, чищення та продажу обладнання та комплектуючих!
+380966559309 | +380977524423

 

Основні переваги керамічного оздоблення басейнів

Даний етап будівництва та спосіб оформлення є ідеально вигідним рішенням для оснащення штучних водних систем. Різні відтінки, форми, розміри та види кераміки дозволяють оформити не тільки просту чашу для плавання, а створити справжній арт-об’єкт. Це надасть індивідуальності плавальному комплексу, принесе справжнє естетичне задоволення.

Крім цього, мозаїка і керамічна плитка для басейнів відрізняються такими переважними особливостями.:

 • Можливість обробки конструкцій будь-яких форм, розмірів та обсягів
 • Створення на поверхні оригінальних зображень, прикрас візерунками, орнаментами
 • Стійкість до впливу температур, ультрафіолетового випромінювання, хімічних засобів, тиску води та ударів.
 • Не вбирає вологу, тому служить надійно та якісно тривалий час
 • Антибактеріальні властивості, бруд на поверхні осідає дуже слабо.
 • Простота догляду, очищення від забруднень та нальоту
 • Збереження якостей, яскравості фарб довгі роки активної експлуатації.

Викладені таким матеріалом бортики забезпечують хороший стік надлишкової води, гарантуючи безпеку під час плавання, а також виходу з води.

Консультація:
тел.:+380966559309
тел.:+380977524423

 

 • Забезпечення технічної підтримки

  Підбір оптимального обладнання за потрібними параметрами, надання професійної допомоги на всіх стадіях реалізації проекту, супровід на всіх його етапах

 • Оформлення заявок протягом усього тижня

  Швидкість реагування, прийняття заявок та розробка оптимальної комерційної пропозиції

 • Комплексне оснащення гідротехнічних систем

  Здійснення, за бажанням замовника, комплексної комплектації об’єкта з наданням загальної гарантії на сервісне обслуговування

 • Гарантія якісної роботи від двох років

  Усі технічні рішення, стандартні процеси будівництва та монтажу узгоджені з виробником обладнання та обладнання, що дозволять нам давати в цілому на гідротехнічну систему експлуатаційну гарантію.

Вибір для облицювання сучасних виробів з кераміки

bet-bass-13Численні компанії-виробники пропонують широкий вибір облицювальних матеріалів для гідротехнічних плавальних конструкцій. Асортимент його настільки вражаюче різноманітний, що часом важко визначитися з вибором.

Підбираються плитка та керамічна мозаїка для басейну, виходячи з естетичних та експлуатаційних характеристик. Важливо при цьому дотримуватися таких простих правил:

 • Непрозора кольорова мозаїка оптимальна для створення настінних малюнків, чудово виглядає комбінування темних та світлих відтінків
 • Дно та стінки плавальної чаші краще викладати напівпрозорими варіантами, що дасть гру світла та ефект відблисків.
 • Бортики по периметру водоймища, сходинки, похилі поверхні та доріжки поруч слід викладати варіантом із протиковзким покриттям або спеціальними насічками.

Сьогодні вибрати і придбати мозаїку або плитку для басейнів не складно. Спеціалізовані торгові точки пропонують гідний вибір цього товару. Наш інтернет-магазин www.wps.org.ua має широкий асортимент кераміки, різноманітний за стилями та відтінками.

Керамічні басейни руками професіоналів

Наша компанія пропонує весь комплекс послуг з будівництва, монтажу, декорування та облицювання, а також подальшого обслуговування гідротехнічних комплексів. Команда досвідчених фахівців виконають на високому рівні замовлення на керамічні басейни під ключ. Будуть проведені точні розрахунки, зроблено проектування, узгоджено всі деталі та нюанси із замовником. Дизайнерами буде запропоновано чудовий варіант стилістичного оформлення.

Довіртеся професіоналам – побудуйте ідеальне, комфортне і естетично красиве плавальне штучне водоймище.

Фото наших робіт – керамічні басейни

www.wps.org.ua

Керамічні басейни – естетично, функціонально, довговічно

Багато людей мріють про власну штучну водойму на дачі або на приватній території житлового будинку. При цьому вони вважають, що це дорога та недоступна розкіш. Сучасні технології дозволяють побудувати якісні, функціональні та естетичні басейни керамічні у Києві та інших містах країни за лояльними цінами. Наша компанія пропонує безліч проектів з будівництва, оснащення та облаштування комплексів для комфортабельного та безпечного плавання. Прекрасним рішенням є облицювання та оформлення керамікою. Це надійно, довговічно, безпечно та естетично красиво.

Індивідуальні проекти під ключ

Ми готові розробити практично будь-який індивідуальний проект з особливими технічними характеристиками під потреби нашого клієнта.

Кваліфіковані спеціалісти

Ми команда професіоналів у своїй сфері, великий досвід нашого інженерного складу дозволить досягти якості на найвищому рівні.

Комплексні рішення для всіх

Ми готові запропонувати вам комплексне рішення практично для будь-якого завдання та надати гарантію від нашого сервісного центру.